Kurban Bayramı Sözleri ve Mesajları

Kurban Bayramı Sözleri ve Mesajları
Yazar: EAGS
Tarih: 8 Ocak 2017
Kategori: Dini Sözler
Paylaş:

Kurban bayramı sözleri ve mesajlarını bu sitede bulabilirsiniz. Facebook, twitter vb. sosyal medyaların da veya sms olarak da paylaşabilirsiniz. Bu mübarek günde sevdiklerinize eşinize, dostunuza, akrabalarınızı unutmamak adına Kurban Bayramı mesajları gönderebilir veya sosyal medya hesaplarınızdan istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Kurban Bayramı, dinimiz gereği Allah’a daha yakın olmak ve rızasını kazanmak için ibadet niyetiyle kurbanlık hayvanı kesmektir. Bu bayramlarda sevdiklerimize ve akrabalarımıza yardım etmeli aynı zamanda ibadet ederek Allah’a şükretmeliyiz. Etrafımızdaki insanlar ne kadar mutlu olursa bulunduğumuz ortam o kadar ferah olur. Sayfamızdan istetiğiniz bayram mesajlarını veya sözlerini paylaşmayı unutmayın. Ne kadar sevgi o kadar mutluluk demek.

Aklınıza gelebilecek Kurban Bayramı Mesajlarını veya Kurban Bayramı Sözlerini  sitemizin yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Eklenen yorumlar uygun görüldükten sonra sayfaya eklenecektir.


Kurban Bayramı Sözleri ve Kurban Bayramı Mesajları

Bu bayramda hep Birlikte Aynı Sofrada yer Almasak da Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!


Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…


Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar…


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun…


Türk- İslam Dünyası’nın Kurban Bayramı kutlu olsun. Yüce Allah bizi nicelerine ulaştırsın.


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…


Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.


“Ömür buz gibi eriyip giderken; zaman çalsa da bir şeyleri bizden… Bize kalan bir vefa, bir selam, bir de habersiz yapılan duadır.” Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri ömrünüze katması, hakkımızdaki her şeyin hayırlı olması dileğiyle… Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.