Evlilik Yıldönümü Sözleri ve Mesajları

Evlilik Yıldönümü Sözleri ve Mesajları
Yazar: EAGS
Tarih: 30 Ocak 2017
Kategori: Özel Günler
Paylaş:

Evli insanlar çoğunlukla yoğun iş temposundan dolayı kendileriyle yeteri kadar vakit geçiremezler. Bazen özel günler devreye girer. Bunlardan biri olan evlilik yıldönümü, evliliğin temellerinden biri olarak bilinir. Sevdiğinize ve değer verdiğiniz eşinize evlilik yıldönümü sözleri bulup değerlendirebilirsiniz.

Romantik sözler her zaman çekici ve bizleri mutlu eder. Eşimizden evlilik yıldönümün de evlilik yıldönümü mesajları yollayıp daha sonra hediyesini verebilirsiniz. Sevdiğimiz kişiye güzel sözler bulup aşklarınızı tazeleyebilirsiniz. Eşimize illaki farklı hediyeler alıp bunları vermek yerine içimizden geçen sözleri veya en anlamlı güzel sözleri bulup değer verdiğimiz insana sunmak, parayla alınabilecek hediyelerden daha iyi olmaktadır.

Evlilik Yıldönümü Mesajları

 • Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın…
 • Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel karıcığım. Beni ben yapan senin varlığın canım…
 • Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum. Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem.
 • Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi taze.
 • Seninle ilk günden beri bir söz verdik. Sonsuza kadar “Evet” dedik. Allah bu sevgimizi daim etsin. Seninle bir ömür boyu mutlu olmak dileğiyle. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Sevdiğim.
 • Aşkla başladık bu yaşama. Doğarken bile birbirimiz için yaratılmışız. Seninle karşılaşana denk kalbimdeki seni bulmuş olsam gerek. Evliliğimizin sonsuza kadar uzanan bir yol olarak gördüm. Bu yolda aşkımızla beraber yürümek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Evlilik her zaman ağır bir yüktür. Taşıması zordur, mutluluğu tatlıdır. Acısıyla tatlısıyla senle bir ömür boyu geçirmek istiyorum. Evlilik yıldönümün kutlu olsun hayatımın anlamı.
 • Bir ömre bedeldi aşkımız. Şimdi ise üç kişi bu yolda devam ediyoruz bu bedelde. Sen, ben ve bebeğimiz. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Eşinize Evlilik Yıldönümü Sözleri Nasıl Olmalıdır?

Genellikle her yerden bulduğumuz sözler bazen sizi yansıtmayabilir. Böyle durumlarda eşinize hitap edecek sözler veya sevdiği şeyleri içine katarak sözler yazılabilir. Bizim bu yazıda yazdığım sözler bazen genelleyici olabiliyor. Bu yüzden kendi isteğinizi göre değiştirip daha etkin kullanmış olup ve eşinizi etkileyebilirsiniz.

 • Bir daha ki sefere ne kadar yaşlanacağız bilmiyorum ama umudum ve ümitlerim zaman seni düşleyecek kadar sevmeye devam edecek. Yanındayken bile seni sevmekten vazgeçmeyeceğim ve hep seninle olacağım. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.
 • Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “Zamanımız olmasını diliyorum? Ellerimiz ve gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..
 • “Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…
 • Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Her şeyim sensin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…