Doğum Günü Sözleri ve Mesajları

Doğum Günü Sözleri ve Mesajları
Yazar: EAGS
Tarih: 30 Ocak 2017
Kategori: Özel Günler
Paylaş:

Doğum günü sözlerini ve mesajlarını bu sitede bulabilirsiniz. Facebook, twitter vb. sosyal medyalarında veya sms olarak da gönderebilir ve paylaşabilirsiniz. Özel günler arasında popüler olan doğum günü sözleri, arkadaşlarımız, annemiz, babamız, sevgilimiz gibi değer verdiğimiz insanlar açısından önemli günlerden biridir. Doğum günlerinde insanları hatırlayarak ve onların yanında olduğumuzun hissini vererek Doğum Günlerini kutlarız. Bazen dargın olsa bile bir “İyi ki doğdun!” mesajı atmamız insanlarını birbirine olan sevgisini arttırır.

Beğendiğiniz doğum günü sözlerini veya mesajlarını eşinize, dostunuza, sevdiklerinize, ailenize gönderebilirsiniz. Bazen yanında olamayabilir ve hediye gönderemeye bilirsiniz ama bir güzel doğum günü sözü bunları telefi edecektir.

Aklınıza gelebilecek Doğum Günü Mesajları veya Doğum Günü Sözleri  sitemizin yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Eklenen yorumlar uygun görüldükten sonra sayfaya eklenecektir.


Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun.


Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.


Senden yok bir tane daha bu dünyada. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara…


Hayat öyle bir oyundur ki ne rolü var ne sahnesi. Doğum günün kutlu olsun arkadaşının bir tanesi.


Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları.


Doğum Günü Dilekleri

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştirebileceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.


Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..


Tonton bir nine olduğunda, sandalyene oturup eski günlere daldığında, iyi ki yaşamışım diyeceğin güzellikte bir hayat geçirmeni dilerim… Yeni yaşının sağlık, huzur ve başarı getirmesi dileklerimle…


Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim… Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana gülmek çok yakışıyor… Daha nice mutlu yıllara…


Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için… Doğum günün kutlu olsun…


Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..


Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın…


Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.