Babalar Günü Sözleri ve Mesajları

Babalar Günü Sözleri ve Mesajları
Yazar: EAGS
Tarih: 30 Ocak 2017
Kategori: Özel Günler
Paylaş:

Babalar Günü sözleri ve mesajlarını bu sitede bulabilirsiniz. Facebook, twitter vb. sosyal medyalarında veya sms olarak da paylaşabilirsiniz. Babalar Günü, babaları anımsama, onlara sevgi, saygı günü olarak her yıl kutlanan özel bir gündür. Babalarımız sürekli çocuklarından ilgi bekler ama bunu hareketleriyle belli edemezler. Bize düşen görev ise dışa soğukluk vuran hissi eriterek babamızın sıcaklığını kazanmaktır.

Babalar günü kutlaması, Haziran ayının 3. haftası Pazar günü olarak belirlenmiş ve kutlanmaktadır. Babalar günü için En Anlamlı Güzel Sözler bu siteden bulup gönderebilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek Babalar Günü Mesajları veya Babalar Günü Sözleri  sitemizin yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Eklenen yorumlar uygun görüldükten sonra sayfaya eklenecektir.


En Güzel Babalar Günü Sözleri

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun…


Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.


Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.


Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.


İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar.


Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, tanrı da senin mutluluk ışığını söndürür.


Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, babalar gününü kutlarım.


Sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin özgürlük kadar özel güller kadar güzelsin benim güzel babacığım…


İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun…


Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.


Baba çınar gibidir, Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.


“O her zaman ikinci plandadır. Kendini fazla göstermez, kendini kapalı kutular arkasında gizler. Bizler onu gizli kahraman olarak biliriz.” Sevgili Babacığım. Babalar Günün ve Kahramanlar Günün Kutlu Olsun.